V tuto chvíli hledáme zájemce o pozice:

Do nově zrekonstruované pobočky FORD, firmy MOTOTRADE VM ve Vysokém Mýtě, přijmeme kolegu na pozici mechanik/diagnostik/autotronik.

Náplň práce, co u nás budete dělat:

  •  pracovat v jednosměnném provozu
  •  opravovat a seřizovat vozidla
  •  diagnostikovat poruchy za pomoci měřícících  přístrojů
  • repase a seřizování parametrů vozů, montáž a demontáž autodílů

Požadujeme:

  • minimálně SOU s výučním listem ve strojírenském a technickém oboru (automechanik, opravář silničních motorových vozidel a příbuzné obory)
  • výborný zdravotní stav

Uvítáme:

  • praxi v oboru a ve výrobě

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • kvartální bonusy
  • zázemí silné, stabilní společnosti
  • pracovní oděv a obuv
  • důkladné proškolení hned při nástupu do zaměstnání a další potřebné kurzy zdarma
  • stravenky
  • 4 týdny dovolené
  • možnost dalšího rozvoje a profesního růstu

Nástup možný ihned nebo dohodou.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na uvedenou e-mailovou adresu: limbersky@mototrade.cz.
Zasláním životopisu souhlasíte ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním a uložením poskytnutých údajů MOTOTRADE VM, s.r.o. na dobu neurčitou a to výhradně pro interní potřebu a účely personalistiky. Tento souhlas můžete kdykoli odvolat.